Wikimedia Eesti

Riigikogulaste pildid jõuavad Vikipeediasse

Tänu Riigikogu Kantselei ja fotograaf Albert Truuväärti lahkele loale jõuab peatselt Vikipeediasse fotomaterjal kõigist XII Riigikogu koosseisu liikmetest.

Vikipeedia on Eesti suurim ja väga kiirelt kasvav teatmeteos, mis koos mahu suurendamisega kergitab järjest ka kvaliteeti. See tekitab ainulaadse võimaluse koguda ning jagada ääretus mahus teavet Eestist, siin elavatest ning varem elanud inimestest. Et me oma tähelepanuväärsete kaasmaalaste kohta kiiresti ja mugavalt infot leiaksime, on ju meie kõigi ühine huvi.

Siiski ootavad veel paljud eestlastest rääkivad artiklid loomist ja sisu kasvatamist, samuti puudub arvukalt pilte. Meil võiks olla palju paremini esindatud nii Eesti poliitikud kui ka kunstnikud, muusikud, sportlased ja kõik teised Eesti jaoks olulised inimesed.

See on koht, kus saad kaasa aidata ka Sina: tule, kirjuta ja pildista, jaga oma teadmisi! Aita teha Vikipeediast kõige parem ja ulatuslikum eestikeelne entsüklopeedia, mis kunagi loodud.

Advertisements

10. Sep 2011 - Posted by | Määratlemata

2 kommentaari

  1. Lisandunud pilte näeb: http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:XII_Riigikogu

    kommentaar kirjutas Ivo Kruusamägi | 24. Sep 2011

  2. […] vikipediste on meil paraku väga vähe, siis on eriti oodatud kõiksugused fotoannetused. Näiteks Riigikogu kantselei on vabasse kasutusse lubanud riigikogulaste fotosid, Politsei- ja Piirivalveameti piirivalveosakond jäädvustusi enda tegemistest ja Presidendi […]

    Pingback-viide kirjutas Kuidas jõuavad pildid Vikipeediasse? « Wikimedia Eesti | 10. Jul 2012


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d bloggers like this: